O NAS!

Witamy w naszym sklepie!

Sterylny to sklep z środkami czystości i produktami związanymi z chemią gospodarczą, a także kosmetykami. W asortymencie posiadamy artykuły pochodzące z importu od producentów wiodących na rynku marek. Uważnie obserwujemy zapotrzebowanie rynku i staramy się do niego dopasować.

Starannie selekcjonujemy asortyment aby znajdowały się w nim tylko produkty najwyższej jakości. Zdecydowana większość artykułów znajduje się w użyciu w naszym gospodarstwie domowym, także wiemy co sprzedajemy. Nasza oferta będzie się sukcesywnie powiększać także warto do nas zaglądać.

Dlaczego chemia z importu? Na to pytanie chyba większość z nas doskonale zna odpowiedź. Od lat wiadomo, że produkty pochodzące z Zachodniej Europy wyróżniają się większą skutecznością i są bardziej skoncentrowane, co przekłada się na wydajność. Jeżeli na opakowaniu niemieckiego proszku jest zamieszczona informacja, że starcza na 50 prań, to z pewnością tak jest. I za każdym razem wyjmujemy z pralki odzież idealnie czystą i pachnącą. Te cechy posiadają również środki czyszczące jak i środki do higieny osobistej.

Jesteśmy rzetelnym sklepem i dlatego wszystkie produkty, które znajdują się w ofercie posiadamy na stanie. Dzięki temu żaden klient nie jest zmuszony do oczekiwania na zamówiony towar tygodniami. Dzięki ścisłej współpracy z firmą kurierską wysyłamy przesyłki natychmiast po złożeniu zamówienia i docierają do klientów w krótkim czasie.

Dziękujemy za odwiedziny w naszym sklepie i zapraszamy ponownie!
Dbaj aby Twój dom był jak najbardziej sterylny.

REMI Aneta Olszewska

Plaka 6A/5

42-580 Wojkowice

NIP – 6251053296